Square D 9001KN9330
SKU: CS1676932MPN: 9001KN9330UPC/EAN: 785901398387
Legend, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, 30mm, aluminium, yellow with black letters, 90mm circular for emergency stop, marking EMERGENCY STOP

$5.78
UnitAvailable on backorder
Product Details
Harmony Emergency Stop Legend Plate
- Marking: Black EMERGENCY STOP on yellow background* Label Dimensions: 60mm* Material: Plastic
Attributes
| Accessory Separate Part Category | marking accessory |
| Accessory Separate Part Destination | control and signalling units Ø 30 mm |
| Label Dimensions | Ø 60 mm |
| Material | plastic |
| Product Or Component Type | legend plate |
| Range Of Product | Harmony 9001SK# #Harmony 9001K |
| User Language | English |
Specifications
| SKU | CS1676932 |
|---|---|
| MPN | 9001KN9330 |
| UPC/EAN | 785901398387 |









