Square D 9001KN201
SKU: CS474803MPN: 9001KN201UPC/EAN: 785901915102
Marked legend, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, 30mm, aluminium, black with silver letters, 40x43mm, marking START

Contact us for pricing and availability
Product Details
30MM Metal Pushbutton, Legend - Ø 30 - 40 x 43 mm - START
Attributes
| Accessory Separate Part Category | marking accessory |
| Accessory Separate Part Destination | control and signalling units Ø 30 mm (metal range) |
| Accessory Separate Part Type | legend plate |
| Label Dimensions | 40 x 43 mm |
| Material | aluminium |
| Mounting Diameter | 30 mm |
| Range Of Product | Harmony 9001K |
| User Language | English |
Specifications
| SKU | CS474803 |
|---|---|
| MPN | 9001KN201 |
| UPC/EAN | 785901915102 |







