IMO Automation MC50-S-0048DC
SKU: CS6218342MPN: MC50-S-0048DCAlternate Part #: 1153181UPC/EAN: 5059394002799
Contactor 3 Pole Open 22kW 50A AC3, 48V DC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details