IMO Automation MC50-S-0054DC
SKU: CS6218343MPN: MC50-S-0054DCAlternate Part #: 1153183UPC/EAN: 5056207409721
Contactor 3 Pole Open 22kW 50A AC3, 54V DC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details