Eaton XTAE015B01AD006
SKU: CS4999161MPN: XTAE015B01AD006Alternate Part #: 3-1802-1556AUPC/EAN: 782116844708
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |