Eaton XTAE015B10WD006
SKU: CS4999871MPN: XTAE015B10WD006Alternate Part #: 3-1802-1826AUPC/EAN: 782116849383
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |