Eaton XTAE015B01AD010
SKU: CS4999162MPN: XTAE015B01AD010Alternate Part #: 3-1802-1577AUPC/EAN: 782116844715
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |