Eaton XTAE015B10TD006
SKU: CS4999808MPN: XTAE015B10TD006Alternate Part #: 3-1802-1823AUPC/EAN: 782116849024
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |