Eaton XTAE015B01BD006
SKU: CS4999200MPN: XTAE015B01BD006Alternate Part #: 3-1802-1558AUPC/EAN: 782116844944
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |