Eaton XTAE015B10AD010
SKU: CS4999542MPN: XTAE015B10AD010Alternate Part #: 3-1802-1829AUPC/EAN: 782116847235
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |