Eaton XTAE015B10BD006
SKU: CS4999581MPN: XTAE015B10BD006Alternate Part #: 3-1802-1810AUPC/EAN: 782116847464
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |