Eaton XTAE012B10RD006
SKU: CS4999014MPN: XTAE012B10RD006Alternate Part #: 3-1802-1317AUPC/EAN: 782116843749
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |