Eaton XTAE012B10AD006
SKU: CS4998780MPN: XTAE012B10AD006Alternate Part #: 3-1802-1304AUPC/EAN: 782116842186
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |