Eaton XTAE012B10WD006
SKU: CS4999110MPN: XTAE012B10WD006Alternate Part #: 3-1802-1322AUPC/EAN: 782116844340
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |