Eaton XTAE012B10BD006
SKU: CS4998820MPN: XTAE012B10BD006Alternate Part #: 3-1802-1306AUPC/EAN: 782116842421
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |