Eaton XTAE012B01BD006
SKU: CS4998439MPN: XTAE012B01BD006Alternate Part #: 3-1802-1054AUPC/EAN: 782116839902
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |