Eaton XTAE012B01AD006
SKU: CS4998399MPN: XTAE012B01AD006Alternate Part #: 3-1802-1052AUPC/EAN: 782116839667
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |