Eaton XTAE012B10BDP60
SKU: CS4998817MPN: XTAE012B10BDP60Alternate Part #: 3-1802-1201AUPC/EAN: 782116842513
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |