Eaton XTAE012B01ADP60
SKU: CS4998396MPN: XTAE012B01ADP60Alternate Part #: 3-1802-947AUPC/EAN: 782116839759
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |