Eaton XTAE012B10WDP60
SKU: CS4999107MPN: XTAE012B10WDP60Alternate Part #: 3-1802-1217AUPC/EAN: 782116844432
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |