Eaton XTAE012B01BDP60
SKU: CS4998436MPN: XTAE012B01BDP60Alternate Part #: 3-1802-949AUPC/EAN: 782116839995
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |