Eaton XTAE012B01TDP24
SKU: CS4998661MPN: XTAE012B01TDP24Alternate Part #: 3-1802-920AUPC/EAN: 782116841530
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |