Eaton XTAE012B10ADP24
SKU: CS4998775MPN: XTAE012B10ADP24Alternate Part #: 3-1802-1157AUPC/EAN: 782116842254
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |