Eaton XTAE012B10TP24
SKU: CS4999065MPN: XTAE012B10TP24Alternate Part #: 3-1802-1171AUPC/EAN: 782116844098
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |