Eaton XTAE012B10BDP24
SKU: CS4998815MPN: XTAE012B10BDP24Alternate Part #: 3-1802-1159AUPC/EAN: 782116842490
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |