Eaton XTAE012B01ADP24
SKU: CS4998394MPN: XTAE012B01ADP24Alternate Part #: 3-1802-905AUPC/EAN: 782116839735
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |