Eaton XTAE012B01TP24
SKU: CS4998684MPN: XTAE012B01TP24Alternate Part #: 3-1802-919AUPC/EAN: 782116841578
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |