Eaton XTAE012B10WDP24
SKU: CS4999105MPN: XTAE012B10WDP24Alternate Part #: 3-1802-1175AUPC/EAN: 782116844418
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |