Eaton XTAE012B01WDP24
SKU: CS4998724MPN: XTAE012B01WDP24Alternate Part #: 3-1802-923AUPC/EAN: 782116841899
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |