Eaton M22-TA
SKU: CS4899171MPN: M22-TAAlternate Part #: 3-5541-001AUPC/EAN: 786685283142
Eaton M22 pushbutton telescopic clip





Contact us for pricing and availability
Product Details
Eaton M22 pushbutton telescopic clip, M22 Modular Pushbutton Telescopic Clip, 22.5 mm, IP67, IP69K, NEMA 4X, 21
Attributes
| Environmental Rating | IP67, IP69K, NEMA 4X, NEMA 21 |
| Series | M22 |
| Size | 22.5 mm |
| Type | Telescopic Clip |
Specifications
| SKU | CS4899171 |
|---|---|
| MPN | M22-TA |
| Alternate Part # | 3-5541-001A |
| UPC/EAN | 786685283142 |










