Eaton M22-USB-SA
SKU: CS4899176MPN: M22-USB-SAAlternate Part #: 3-5542-003AUPC/EAN: 786685283180
Eaton M22 pushbutton usb socket




$94.83
Unit10+ Units Available at Factory - Ships Same/Next Business Day
Product Details
Eaton M22 pushbutton usb socket, M22 Modular Pushbutton USB Socket, 22.5 mm, IP67, IP69K, NEMA 4X, 21
Attributes
| Environmental Rating | IP67, IP69K, NEMA 4X, NEMA 21 |
| Series | M22 |
| Size | 22.5 mm |
| Special Features | USB 2.0 Socket |
| Type | M22 |
Specifications
| SKU | CS4899176 |
|---|---|
| MPN | M22-USB-SA |
| Alternate Part # | 3-5542-003A |
| UPC/EAN | 786685283180 |










