Eaton XTAE012B10TDP60
SKU: CS4999045MPN: XTAE012B10TDP60Alternate Part #: 3-1802-1214AUPC/EAN: 782116844074
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |