Eaton XTAE012B01TDP60
SKU: CS4998663MPN: XTAE012B01TDP60Alternate Part #: 3-1802-962AUPC/EAN: 782116841554
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |