Turck C10-A10X/230VAC 50HZ
SKU: CS4210418MPN: C10-A10X/230VAC 50HZAlternate Part #: R8809
R8809 - QRC
Interface, Power Relay
- 1 Pole, changeover contact
- Contact Rating: 10A/250V AC, 10A/30V DC
- Coil Voltage: 48 VDC
Attributes