Turck C10-A10X/005VDC
SKU: CS3794321MPN: C10-A10X/005VDCAlternate Part #: R6659
R6659 - IRC
UnitAvailable on backorder
Product Details
Comat Releco by TURCK
Interface, Power Relay
- 1 Pole, changeover contact
- Contact Rating: 10A/250V AC, 10A/30V DC
- Coil Voltage: 5 VDC
Attributes