Turck C10-A10X/024VDC
SKU: CS2503233MPN: C10-A10X/024VDCAlternate Part #s: R6662TUR-C10-A10X/024VDC
R6662 - IRC
Unit8 in stock
Product Details
Comat Releco by TURCK
Interface, Power Relay
- 1 Pole, changeover contact
- Contact Rating: 10A/250V AC, 10A/30V DC
- Coil Voltage: 24 VDC
Attributes