Turck C10-A10X/024VAC
SKU: CS3794324MPN: C10-A10X/024VACAlternate Part #: R6652
R6652 - IRC
Interface, Power Relay
- 1 Pole, changeover contact
- Contact Rating: 10A/250V AC, 10A/30V DC
- Coil Voltage: 24 VAC
Attributes