Turck C10-A10X/120VAC
SKU: CS347113MPN: C10-A10X/120VACAlternate Part #s: R6655TUR-C10-A10X/120VAC
R6655 - IRC
Unit17 in stock
Interface, Power Relay
- 1 Pole, changeover contact
- Contact Rating: 10A/250V AC, 10A/30V DC
- Coil Voltage: 120 VAC
Attributes