Turck C10-A10X/012VDC
SKU: CS3794323MPN: C10-A10X/012VDCAlternate Part #: R6661
R6661 - IRC
Interface, Power Relay
- 1 Pole, changeover contact
- Contact Rating: 10A/250V AC, 10A/30V DC
- Coil Voltage: 12 VDC
Attributes