Turck C10-A10X/048VDC
SKU: CS4210411MPN: C10-A10X/048VDCAlternate Part #: R6663
R6663 - IRC
Interface, Power Relay
- 1 Pole, changeover contact
- Contact Rating: 10A/250V AC, 10A/30V DC
- Coil Voltage: 48 VDC
Attributes