IMO Automation SI16-PEL64R-2-ECS
SKU: CS6218919MPN: SI16-PEL64R-2-ECSAlternate Part #: 1112936UPC/EAN: 5059394080599
Enclosed Solar Isolator 2 Pole, 600VDC, 16A, IP30
Contact us for pricing and availability
Product Details