IMO Automation SI16-PEL64R-2-M25A
SKU: CS6218922MPN: SI16-PEL64R-2-M25AAlternate Part #: 1170295UPC/EAN: 5059394620511
Enclosed DC Switch IP66 2 Pole 1 String 16A 600VDC
Contact us for pricing and availability
Product Details