IMO Automation SI16-PEL64R-4-M25A
SKU: CS6218925MPN: SI16-PEL64R-4-M25AAlternate Part #: 1170293UPC/EAN: 5059394458053
Enclosed DC Switch IP66 4 Pole 2 String 16A 600VDC
Contact us for pricing and availability
Product Details