IMO Automation SI16-PEL64R-2-ENP
SKU: CS6218920MPN: SI16-PEL64R-2-ENPAlternate Part #: 1113915UPC/EAN: 5059394697155
Enclosed DC Switch IP66 2 Pole, 16A 800 VDC
Contact us for pricing and availability
Product Details