IMO Automation SI16-PEL64R-4S
SKU: CS6218926MPN: SI16-PEL64R-4SAlternate Part #: 1170117UPC/EAN: 5056207416378
Enclosed DC Switch, 2 Pole 16A 1000VDC
Contact us for pricing and availability
Product Details