IMO Automation SI55-PEL64R-2
SKU: CS6219246MPN: SI55-PEL64R-2Alternate Part #: 1170260UPC/EAN: 5056207470301
Enclosed DC Switch IP66, 2 Pole 1 String 55A 600VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details