IMO Automation SI40-PEL64R-2
SKU: CS6219172MPN: SI40-PEL64R-2Alternate Part #: 1170219UPC/EAN: 5056207414701
Enclosed DC Switch IP66, 2 Pole 1 String 40A 600VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details