Eaton XTAE150G00T3E150
SKU: CS5003307MPN: XTAE150G00T3E150Alternate Part #: 3-2239-025BUPC/EAN: 786685100371
Attributes
| Amperage Rating | 150A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 0 NO, 0 NC |
| Frame | G |
| Frame Size | 90 mm |