Eaton XTAE150G00BD3E150
SKU: CS5003279MPN: XTAE150G00BD3E150Alternate Part #: 3-2239-037BUPC/EAN: 786685100494
Attributes
| Amperage Rating | 150A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 0 NO, 0 NC |
| Frame | G |
| Frame Size | 90 mm |