Eaton XTAE015B01BD004
SKU: CS4999199MPN: XTAE015B01BD004Alternate Part #: 3-1802-1537AUPC/EAN: 782116844937
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |